Strona główna » Bez kategorii » Boże Ciało

Boże Ciało (2019)

Boże Ciało

0.00 / 10.00

Historia 20-letniego Daniela, który doświadcza duchowej przemiany w ośrodku detencyjnym dla młodzieży. Chce zostać księdzem, ale to niemożliwe z powodu jego kartoteki kryminalnej. Kiedy zostaje wysłany do pracy w warsztacie stolarskim w małym mieście, po przyjeździe przebiera się za księdza i przypadkowo przejmuje miejscową parafię. Przybycie młodego, charyzmatycznego kaznodziei jest dla lokalnej społeczności okazją do rozpoczęcia procesu uzdrawiania po tragedii, która tam się wydarzyła.

boże ciało online legalnie

Boże Ciało cały film Zalukaj Online

Film "Boże Ciało" został wyprodukowany w 2019 roku. Jego oryginalny tytuł to "Boże Ciało". Produkcja należy do gatunku . Serwis nvod.pl zawiera najnowsze informacje o filmach dostępnych w polskiej dystrybucji, zarówno kinowej, jak i cyfrowej. Produkcja filmowa trwa ~ minut. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie, można odtworzyć ten film legalnie. Nie posiadamy informacji na temat pirackich źródeł, które działa na nie korzyść branży filmowej, mamy na myśli serwisy zalukaj, chomikuj czy też popularne torrent. Przeglądając nasz portal, masz pewność, że wspieramy legalną kulturę, a na premiery zapraszamy do polskich sieci kinowych. Dowiedz się gdzie obejrzeć Boże Ciało legalnie z lektorem lub napisami. Produkcja tego filmu kosztowała ponad 10000000 dolarów, czyli 39 000 000.00 polskich złotych. Obsada liczy ponad 100 osób.

Kategorie
Słowa kluczowe
Czas trwania
1 godz. i 56 min.
Premiera
16.09.2019

Polecane filmy

...
...
...
...
...
Dwie rodziny przebywają w identycznych bungalowach, przylegających do siebie, śledząc ich przyjaźń do ponad czterdziestu lat. Ich potomstwo Chinna i Chella (Ajith i Jyotika) to kumple z dzieciństwa, ich łatwe koleżeństwo i silna więź przeniesiona na lata dorosłe....