Strona główna » Bez kategorii » Paria – Moniuszko

Paria – Moniuszko (2019)

Paria - Moniuszko

0.00 / 10.00

Prowadząc serię zwycięskich kampanii przeciwko konkurencyjnym terytoriom, wojownik zdobywa rękę kapłanki Braminów. Ale kiedy jego prawdziwa kasta zostaje ujawniona, ryzykuje utratę czegoś więcej niż tylko panny młodej. Ostatnia opera Stanisława Moniuszki, oparta na sztuce Kazimierza Delavigne’a, jest rzadko wykonywana. Opera Poznańska prezentuje ją w nowym spektaklu w reżyserii Grahama Vicka z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora.

Paria – Moniuszko cały film Zalukaj Online

Film "Paria – Moniuszko" został wyprodukowany w 2019 roku. Jego oryginalny tytuł to "Paria - Moniuszko". Produkcja należy do gatunku . Serwis nvod.pl zawiera najnowsze informacje o filmach dostępnych w polskiej dystrybucji, zarówno kinowej, jak i cyfrowej. Produkcja filmowa trwa ~ minut. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie, można odtworzyć ten film legalnie. Nie posiadamy informacji na temat pirackich źródeł, które działa na nie korzyść branży filmowej, mamy na myśli serwisy zalukaj, chomikuj czy też popularne torrent. Przeglądając nasz portal, masz pewność, że wspieramy legalną kulturę, a na premiery zapraszamy do polskich sieci kinowych. Dowiedz się gdzie obejrzeć Paria – Moniuszko legalnie z lektorem lub napisami. Produkcja tego filmu kosztowała ponad 10000000 dolarów, czyli 39 000 000.00 polskich złotych. Obsada liczy ponad 100 osób.

Kategorie
Słowa kluczowe
Premiera
30.06.2019

Polecane filmy

...
...
Danny, młody człowiek z zespołem Downa i jego szef John, były bokser, zmagają się z opadem gwałtownego incydentu....
Przyszłość mieszkalnictwa socjalnego jest zagrożona przez ustawę o mieszkalnictwie AC30. Położone w londyńskim East Endzie, trójka studentów kierunków artystycznych chętnie podnosi świadomość na temat swojego sąsiedztwa, zwłaszcza życia najemców i ludzi pracujących przy nieruchomości....
...
...